• Naukowa 16

  • Bajana 15

  • Koprzywiańska 25

  • Słowicza 22 (Węgorzewska 4)

O firmie

 

Spółka Structur Concept istnieje na warszawskim rynku mieszkaniowym od ponad 20 lat i specjalizuje się w budowie niewielkich budynków wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych o wysokich walorach architektonicznych i o wysokim standardzie.

W oparciu o bogate doświadczenie architektoniczne i wieloletnią aktywność na rynku deweloperskim, spółka poszerzyła zakres swojej działalności o sprzedaż gotowych projektów deweloperskich. Założeniem takiego modelu biznesowego jest zakup przez spółkę gruntu, przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych do rozpoczęcia budowy decyzji administracyjnych a następnie sprzedaż gotowej do realizacji inwestycji. Oferta skierowana jest do firm, które dzięki takiemu rozwiązaniu gwarantują sobie dwie korzyści o fundamentalnym znaczeniu:

–OSZCZĘDNOŚĆ CZASU związanego z przygotowaniem dokumentacji projektowej i uzyskaniem wymaganych dokumentów formalnoprawnych do pozwolenia na budowę
– ELIMINACJĘ RYZYKA związanego z uprawomocnieniem decyzji o pozwoleniu na budowę

Powstanie Spółki poprzedza 18 letnia działalność architektoniczna i deweloperska jej założyciela, architekta Roberta Karskiego w Szwajcarii i Niemczech, którego projekty znalazły uznanie wśród specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych zrealizowanych budynków. Wyrazem tego jest przyznanie nagrody magazynu CASH między innymi za szczególne walory architektoniczne zrealizowanego osiedla willi miejskich „Seepark Rangsdorf" pod Berlinem.
Idea działalności Firmy opiera się na popularnym w Europie Zachodniej trendzie budowania małych domów mieszkalnych tzw. „willi miejskich". Taki rodzaj budownictwa pozwala kształtować architekturę w sposób indywidualny i kameralny, a tym samym sprzyja identyfikowaniu się z miejscem zamieszkania. Niewielka liczba rodzin ułatwia zawiązywanie więzi międzysąsiedzkich i daje poczucie bezpieczeństwa. Potwierdzeniem przyjętej idei są dotychczas wybudowane inwestycje.

WYRÓŻNIENIA

Działalność Spółki została uhonorowana zajęciem I miejsca w rankingu deweloperów tygodnika Wprost za 2004 rok oraz IV miejsca w rankingu firm deweloperskich Muratora w kategorii atrakcyjność oferty w 2005 roku. W 2017 roku Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało spółce tytuł "Inwestycja Roku 2017" za realizację inwestycji przy ul. Bajana 15.

Inwestycje Structur Concept wyróżnia wysoka funkcjonalność mieszkań, właściwy dobór produktu w odniesieniu do lokalizacji oraz oczekiwań rynkowych, atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz wysokie standardy wykonawcze.

 

Krasnowolska- pozwolenie na budowę

30lis

Krasnowolska- pozwolenie na budowę

Informujemy, że dnia 26.11.2021 r. otrzymaliśmy  pozwolenie na budowę dla inwestycji przy ul. Krasnowolskiej na warszawskim Ursynowie

Naukowa 16- pozwolenie na użytkowanie

23kwi

Naukowa 16- pozwolenie na użytkowanie

Uprzejmie informujemy, że dnia 11 marca 2021 r. uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Naukowej 16

Koprzywiańska 25-Prawomocne pozwolenie na użytkowanie

13sty

Koprzywiańska 25-Prawomocne pozwolenie na użytkowanie

Uprzejmie informujemy, że dnia 23 grudnia 2019 r. uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynku przy ul. Koprzywiańskiej 25

Nasze realizacje
Biuro:

Warszawa – Mokotów

ul. Wołodyjowskiego 49a

02-724 Warszawa

 Od poniedziałku do piątku: 9:00 – 17:00

 

Kontakt:

tel. (22) 847 39 21 

 

 kom. 781 801 308

 

structur@structur.waw.pl

© Structur Concept- All Rights Reserved